poniedziałek, 5 grudnia 2011

Niemakijażowo ;)

Obiecałam Wam kolor i będzie teraz kolor. Sesje tę nazwę jednak "niemakijażową". Bo najpierw był "make up - no make up",  a potem..  makijaż - nie makijaż :)) Pozowała fantastyczna Patrycja Lorek, fotografował pomysłowy Witalis Szołtys 
a po sterylnej wersji Patrycji nastąpiła wersja ala "szalony malarz"  .. a może wkurzony? ;)
W ruch poszły po kolei prawie wszystkie moje farbki no i zrobiło się kolorowo.

Ekspresowy "makijaż" :) Szybką kreskę wykonałam cieniem na mokro.


Finał Top Model tuz tuż... oglądacie? Macie swój typ do wygranej? :)
Zdradzę Wam, że u mnie niedługo pojawi się ktoś... zaglądajcie tu!

A teraz pobiegnę wprowadzić  ład mojego kuferka. Jutro od rana znów pracuję jako niespodzianka, tym razem świąteczna. Może powinnam założyć stój Mikołaja? :))

9 komentarzy:

 1. Super, strasznie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawie jak Picasso :D Świetna sesja! A "Top Model" nie obejrzałam ani jednego odcinka :/ Jakoś mnie nie ciągnie jak widzę, krótkie filmiki z durnowatymi wypowiedziami tych dziewczyn.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od dawna podziwiam Twoje prace. Pięknie

  OdpowiedzUsuń
 4. :D no, zamieść w końcu foty z TĄ panią! :) Jola w stroju mikołajowej wizażystki? w sumie.. czemu nie :] Fajne te z farbkami wszędzie, podoba się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Top model nie oglądam, zbrzydł mi po pierwszej edycji... A makijaż ala picasso świetny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję dziewczyny. Nie chwalcie jednak makijażu, bo takie to mazanie farbkami było.. Reszta to zasługa świetnej gry modelki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nooo, niemalże "Zemsta wizażystki" :D

  Tę edycję zaczęłam oglądać jak zobaczyłam, że dziewczyny są lepsze niż ostatnio. Mam nadzieję, że ktoś je weźmie porządnie w obroty i nauczy fachu, szkoda żeby się zmarnowały... Np. Michalina ma świetną twarz, ale jest drewniana. Szkoda strasznie... Magda Roman poradzi sobie bez programu, dawno nie widziałam takiej charakterystycznej twarzy. Niech sobie internetowe trolle gadają, że jest brzydka. Grunt, że ją zapamiętują :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna ekspre\sja:D ja jestem za Ania;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)))

Na Wasze pytania odpowiem tutaj. Na moje pytania proszę odpowiadajcie u siebie - tak będzie czytelnie dla wszystkich :) BLOG WOLNY OD REKLAM I SPAMU! Reklamy w komentarzach nie publikuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...