piątek, 16 grudnia 2011

Piszą o nas! :)

Jeszcze troszkę o ubiegłej sesji "Majestic Coldness"


 Na popularnym portalu modowym pokazano cały edytorial.  Na całość złożyły się trzy sesje, dlatego tym bardziej polecam obejrzeć wszystko na Design Scene. Bajkowo!

A o zdjęciach Pauliny wspomniano także na portalach plotkarskich :) I to bardzo pozytywnie ... Czego nie można powiedzieć o anonimowych komentarzach internautów, ale może ja pozostawię to bez komentarza ? Paulina na Lansik.pl, Lula.pl  i jeszcze tu  ;) a także na serwisie Top Model TVN .


A nowy numer E!Stilo znajdziecie na pewno w większych salonach prasowych :)


Już niedługo kolejne nowości makijażowe, a także nowe aktualne recenzje pędzli. I ślubnie będzie znów :) 

Przeoczyłam rocznicę mojego bloga! Dziękuję bardzo tym którzy tu podczytują, obserwują i komentują. Może po nowym roku wymyślę Wam jakiś konkurs.. ?  :)


7 komentarzy:

 1. ja powiem tak - zdecydowanie bardziej podobają mi się makijaże niż stylizacja. Gdy te pierwsze są haute couture w czystej postaci, to już stylizacja pozostawia moim zdaniem wiele do życzenia

  Niemniej jednak Ty wykonałaś świetną robotę i nei zdziwisię się, gdy niedługo nie tylko Paulina będzie pod Twoim pędzlem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sesja!! Gratuluję :))

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję, jednak muszę napisać, że makijaże były wykonane raczej według konkretnych wskazówek :) Ja bardzo się cieszę, że wszystko wyszło mi tak jak chciałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie Jolu, sesja genialna.

  OdpowiedzUsuń
 5. A internauci im bardziej anonimowi, tym bardziej czują się panami świata :P Nie pozostaje nic innego niż takich ignorować, a cieszyć się sukcesem sesji :) Zazdroszczę szalenie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ponoć również na gadulcach tego typu.
  http://www.gadulek.pl/plotki-z-kraju/paulina-papierska-jako-krolowa-sniegu/

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam ten makijaz i Twoje prace!od dluzszego czasu na maxm. cudowne palety kolorow ,kreatywne wizje:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)))

Na Wasze pytania odpowiem tutaj. Na moje pytania proszę odpowiadajcie u siebie - tak będzie czytelnie dla wszystkich :) BLOG WOLNY OD REKLAM I SPAMU! Reklamy w komentarzach nie publikuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...