poniedziałek, 16 grudnia 2013

Zapowiedzi, newsy .. :)

Jakoś ostatni nie mam czasu na blogowanie, ale to nie znaczy, że nic dla Was nie mam..
Aktualnie jestem w trakcie testowania nowości Make Up Atelier Paris 


Testuję nową bazę Lissante, podkłady, pomadki, cień kremowy.. Na dzień dzisiejszy napiszę tyle, że nowe podkłady MAP spełniły moje oczekiwania.

Jak już jesteśmy przy kosmetykach Make Up Atelier Paris, to napiszę, że niedawno odezwała się do mnie przemiła Pani Basia ze sklepu internetowego Mekam. No i bardzo mnie ten kontakt ucieszył, bo dowiedziałam się, że wreszcie mamy dystrybutora MAP na Śląsku - i to bardzo blisko mnie, w Zabrzu. Można się umówic na spotkanie w miłej atmosferze i zapoznac się z kosmetykami MAP. 
Tak więc zostałam posiadaczką m.in. złotego glittera MAP, który natychmiast wykorzystałam przy najbliższej sesji... oto zajawka, z przygotowań :)


Oprócz tego brałam jeszcze udział w dwóch innych sesjach, których efekty też niebawem powinny się pojawic :)

A jeśli ktoś chce byc na bieżąco, to idąc z duchem czasu i założyłam sobie Instagramowe konto. Tam oprócz zapowiedzi sesji i recenzji oraz kawałka prywatności, wrzucam także swache lakierów do paznokci które nałogowo zmieniam jak rękawiczki ;) Na razie jakoś nie naszło mnie na pisanie recenzji w tym temacie, więc robię tylko zdjęcia ;)

Zapraszam na moje konto Instagram, wszystkie osoby które też wciągnęła ta aplikacja. :)

I taka komórkowa zapowiedź innej sesji się tam pojawiła :)

 To tyle na dziś... Aha! No byłabym zapomniała dodac - Panny Młode też będą! Oczywiste :)

3 komentarze:

  1. Ale piękny jest ten Opik:P Jestem oczarowana kolią (?) którą ma modelka na sobie. Ciekawa jestem Twoich recenzji MAP:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny lakier, życzę miłych testów z MAP:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jolu, byłam bardzo, bardzo 'napalona' na nowe pomadki długotrwałe, upatrzyłam 3 kolory, a jak przyszło do klikania, zerkam do państwa Folaronich na stronę a tu wszystkie 'moje' wyprzedane! Czekam więc na jakąś dostawę:) Nowe podkłady też bardzo mnie kuszą. Jestem ciekawa, jak je ocenisz:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)))

Na Wasze pytania odpowiem tutaj. Na moje pytania proszę odpowiadajcie u siebie - tak będzie czytelnie dla wszystkich :) BLOG WOLNY OD REKLAM I SPAMU! Reklamy w komentarzach nie publikuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...